Iza Łęcka Iza Łęcka 28.10.2020 13:07
Spider-Man Miles Morales
2849V

Spider-Man: Miles Morales zmierzy się ze znanym złoczyńcą. Marvel pokazał nowy wizerunek przeciwnika

W Spider-Man: Miles Morales pojawi się znana postać z uniwersum Marvela. Insomniac Games dotychczas nie prezentowało jego wizerunku, tymczasem za sprawą jednej wiadomości w mediach społecznościowych, mogliśmy zobaczyć złoczyńcę. [Uwaga na mały spoiler]

Insomniac Games pozwoliło nam już sprawdzić sam początek Marvel's Spider-Man: Miles Morales, gdzie podczas rozgrywki zobaczyliśmy w akcji Rhino. Twórcy ujawnili szereg informacji dotyczących gry, ale dotychczas nie wspominali o kolejnych złoczyńcach. Wszystko uległo jednak zmianie za sprawą Marvela, który w pewien sposób wywołał deweloperów do odpowiedzi.

[Uwaga na mały spoiler]

W Spider-Man: Miles Morales główny bohater zmierzy się z Prowlerem. Jest to znany oponent Milesa, którego kreację mogliście dobrze poznać w nagrodzonej Oscarem animacji „Spider-Man Uniwersum”. W przypadku gry Insomniac Games nie możemy być pewni, czy za maską złoczyńcy również będzie krył się Aaron Davis (wujek Milesa), który stanie z nim do bezpośredniego starcia.

Na zaprezentowanym materiale widzimy nowy strój Prowlera, który wydaje się mieć bardziej militarny charakter – co ciekawe, także Aleksei Sytsevich na pierwszych materiałach siał postrach w mieście w opancerzonej wersji swojego klasycznego stroju. Przedstawiony wizerunek widzieliśmy już w Spider-Manie z 2018 roku.

Źródło: https://www.ign.com/articles/marvels-spider-man-miles-morales-prowler-confirmed-as-a-villain-first-look-revealed

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment