Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2020 17:27
PlayStation 5 i Xbox Series X w redakcji PPE
5663V

PlayStation 5 i Xbox Series X w obiektywie PPE.pl. Zestawiamy dwie konsole nowej generacji

W naszej redakcji trwają testy PlayStation 5 i Xboksa Series X, dzięki którym już wkrótce odpowiemy naszym czytelnikom o dwóch konsolach nowej generacji oraz grach przygotowanych na premierę sprzętu od Sony oraz Microsoftu. Teraz jednak zapraszamy naszą społeczność na małą sesję – zobaczcie zestawienie PS5 i XSX.

W listopadzie 2020 roku na rynku zadebiutują trzy konsole nowej generacji. Nasza redakcja ma aktualnie okazję sprawdzać PlayStation 5 i Xboksa Series X – a w niedługim czasie do tego grona dołączy Xbox Series S.

Już wkrótce będziemy mogli opowiedzieć naszym czytelnikom o możliwościach nowej generacji, ale niestety – wszystko w swoim czasie. Musimy zwracać uwagę na przedstawione przez producentów konsol terminy, ale możecie mieć pewność, że opowiemy Wam o wszystkich elementach nowej generacji.

Testujemy gry, sprawdzamy funkcje, bawimy się kontrolerami, a teraz mogę Was zaprosić na małe zestawienie. Od siebie mogę jedynie dodać, że PlayStation 5 i Xbox Series X wyglądają znacznie lepiej w rzeczywistości. Obie konsole są inne, stawiają na nowe wzornictwa i dobrze komponują się obok telewizora.

W galerii znajdziecie kilka zdjęć, a jednocześnie przypominam o naszych unboxingach: PlayStation 5 i Xbox Series X.

PlayStation 5 i Xbox Series X - w redakcji PPE.pl - 1

PlayStation 5 i Xbox Series X - w redakcji PPE.pl - 2

PlayStation 5 i Xbox Series X - w redakcji PPE.pl - 3

PlayStation 5 i Xbox Series X - w redakcji PPE.pl - 4

PlayStation 5 i Xbox Series X - w redakcji PPE.pl - 5

Tagi: playstation 5 PS5 Xbox Series X XSX