PS5 może otrzymać oficjalne panele? Firma PlateStation5 musiała zmienić nazwę przez Sony

News
5032V
PS5 może otrzymać oficjalne panele? Firma PlateStation5 musiała zmienić nazwę przez Sony
Wojciech Gruszczyk | 29.10.2020, 19:54

Firma PlateStation5 zmieniła nazwę przez reakcję Sony. Twórcy nieoficjalnych paneli do PS5 zamierzają dalej działać, ale zostali zmuszeni do dużego odświeżenia swojej oferty. Nie brakuje głosów, że decyzja japońskiej korporacji nie jest przypadkowa.

W zeszłym tygodniu miałem okazję zaprezentować na portalu ofertę PlateStation5, ale od teraz firma jest znana pod nazwą „Custom Plates LTD”. Redakcja VGC otrzymała oświadczenie, w którym producent zaznaczył, że ze względu na spór prawny z Sony musiał dokonać odświeżenia swojego wizerunku, a z witryny zniknęły wszystkie zdjęcia PlayStation 5.

Mimo to firma chce nadal zaoferować graczom panele do PlayStation 5 – te mają trafić do graczy maksymalnie do dwóch tygodni od premiery PS5 i elementy zostaną przygotowane z „standardowego plastiku klasy premium”.

Nie możemy mieć pewności, że CustomizeMyPlates.com posiada już pełne wymiary i przetestowało swoją propozycję, ale firma potwierdza wielkie zainteresowanie produktami. Aktualnie panele we wszystkich kolorach są niedostępne, a część zamówień przedpremierowych zostało anulowanych – gracze wprost rzucili się na propozycję.

Nie brakuje głosów, według których Sony zareagowało na „ PlateStation5”, ponieważ korporacja szykuje się do uruchomienia własnej propozycji, ale niestety wciąż brakuje nam oficjalnego potwierdzenia szczegółów od Sony. Mimo wszystko trudno sobie wyobrazić, by Japończycy zapewnili możliwość szybkiej wymiany elementów i nie wykorzystali okazji prezentując oficjalnych części do PS5.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ps5-faceplate-company-forced-to-rebrand-following-complaint-from-sony/

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper