Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2020 19:25
Cyberpunk 2077 TV
1707V

Cyberpunk 2077 TV do wygrania w konkursie Microsoftu. Limitowany sprzęt Samsunga trafi do szczęśliwca z USA

Microsoft właśnie zapowiedział specjalne wydarzenie, dzięki któremu gracze mają okazję zawalczyć o wypasiony zestaw. Firma we współpracy z Samsungiem oraz CD Projekt RED przygotowała wyjątkowy pakiet, ale niestety – w wydarzeniu mogą brać udział jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Samsung QLED Limited Edition Cyberpunk 2077 TV, Xbox Series X oraz Cyberpunk 2077 trafią do gracza, który zwycięży w specjalnym konkursie przygotowanym przez Microsoft, Samsung oraz CD Projekt RED. Niestety – kolejny raz wydarzenie jest przygotowane wyłącznie dla graczy z USA.

Mimo wszystko postanowiłem wspomnieć o propozycji, ponieważ jak widać nawet Samsung zdecydował się na przygotowanie specjalnego telewizora, by upamiętnić debiut Cyberpunka 2077. Firmy (podobnie jak osoby odpowiedzialne za reklamę na ulicach Londynu) nie mogły już uwzględnić ostatniego przełożenia premiery, więc konkurs ruszy w listopadzie.

Mam jednak wrażenie że zwycięzca nie będzie narzekał – zgarnie odpicowany telewizor, next-gena oraz będzie mógł zagrać na tym zestawie w Cyberpunka 2077. Jeśli akurat mieszkacie w USA: sprawdźcie swoje umiejętności, złamcie kod i następnie zmierzcie się z innymi graczami w specjalnie przygotowanej grze. Wszystkie szczegóły zostały ujawnione na specjalnej stronie.

Cyberpunk 2077 TV

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/10/29/xbox-and-samsung-chance-to-win-next-gen-gaming-setup/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077