Iza Łęcka Iza Łęcka 29.10.2020 10:37
Jump Force Free Play Days - trójka bohaterów
994V

3 gry za darmo na weekend. Microsoft ponownie zaprasza na Free Play Days

W sklepie Microsoftu zawitała już nowa oferta Free Play Days, dzięki której użytkownicy Xboksów One mogą przez cały weekend ogrywać wybrane gry za darmo. Oferta jest dostępna dla klientów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate.

Microsoft zaprasza graczy na kolejne „dni grania za darmo”, podczas których ponownie udostępniono trzy tytuły. Należy jednak zwrócić uwagę, że aż dwie produkcje z proponowanych znajdują się również w abonamencie Xbox Game Pass.

Free Play Days

  • Playerunknown's Battlegrounds
  • Dead by Daylight
  • Jump Force

Tak jak wspominaliśmy, to Playerunknown's Battlegrounds i Dead by Daylight są dostępne w usłudze Microsoftu, ale są to dwie propozycje, obok których część sympatyków Xboksa nie przejdzie obojętnie. PUBG wciąż cieszy się niemałą popularnością, co potwierdza fakt, że deweloperzy zapowiedzieli wsparcie dla nowej generacji. Podobnie sytuacja wygląda z sieciowym horrorem, który również otrzyma lepszą oprawę, a także zostanie rozbudowany – Behaviour Interactive ma okazałe plany związane ze swoim tytułem.

Na liście znajduje się również Jump Force – bijatyka Spike Chunsoft zapewnia możliwość wcielenia się w bohaterów wielu serii anime oraz mang. Wydawca (Bandai Namco) ma dostęp do wielu IP, więc podczas starć udział biorą zawodnicy z takich produkcji jak: Dragon Ball Z, One Piece, Naruto, Bleach, Hunter X hunter, Yu-Gi-Oh!, Yu Yu Hakusho czy też Rycerze Zodiaku.

Jak zawsze w Free Play Days otrzymujemy dostęp do pełnych wersji gier – zainteresowani gracze mogą skorzystać z gier do końca niedzieli.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: dni grania za darmo free play days Xbox Xbox One