Iza Łęcka Iza Łęcka 29.10.2020 09:01
Netflix promocja
2740V

Netflix w promocji. 2 miesiące abonamentu w cenie jednego

Netflix zaprasza na ciekawą promocję, dzięki której klienci zaoszczędzą pieniądze na abonamencie. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z 50% obniżki i przez pierwsze dwa miesiące zapłacą znacznie mniej za dostęp do rozbudowanej bazy filmów, seriali i dokumentów. Sprawdźcie szczegóły.

W tym tygodniu Netflix przedstawił listopadową listę nowości, na której pojawia się kilka interesujących produkcji. Gigant streamingowy chce mieć jednak pewność, że baza użytkowników będzie wciąż rosła, dlatego też przygotowano nową promocję:

„Rozrywka bez limitu.

50% zniżki przez pierwsze dwa miesiące.

Oglądaj wszędzie. Anuluj w każdej chwili.”

Netflix podkreśla, że z oferty mogą skorzystać nowi użytkownicy, więc niektórzy chętni muszą zdecydować się na założenie nowego konta, by spełnić warunki promocji. Opcja wydaje się szczególnie korzystna na dwa ostatnie miesiące roku – możemy podejrzewać, że Netflix udostępni jeszcze wiele głośnych, intrygujących produkcji, które będą dostępne do końca roku.

Promocję znajdziecie na głównej stronie.

Od początku roku gigant streamingowy może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami finansowymi, w obliczu rosnącej konkurencji nie dziwi jednak fakt wprowadzania akcji, które będą zachęcały nowych klientów do wypróbowania całego katalogu produkcji. Sprawdźcie nasze recenzje październikowych nowości Netflixa - filmu "Padlina" i serialu "Barbarzyńcy".

Netflix w promocji 2 miesiące

Źródło: https://zeropln.antyweb.pl/promotion/netflix-dwa-miesiace-w-cenie-jednego-na-wybrany-plan/

Tagi: netflix Netflix promocja