Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2020 16:21
No Man's Sky
894V

No Man's Sky trafi na nową generację. Twórcy zapowiadają duże ulepszenia

Hello Games nie mogło zmarnować okazji i wrzuci No Man's Sky na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S. Twórcy potwierdzili wykorzystanie mocy nowej generacji, więc każdy posiadacz next-genów będzie mógł już w listopadzie doświadczać nowej jakości.

Twórcy No Man's Sky stale rozbudowują swoją produkcję oferując graczom nowe wyzwania i stawiając ich przed ciekawymi misjami. W zeszłym tygodniu zespół zaproponował graczom No Man's Sky Origins, które zostało ciepło przyjęte przez sympatyków gry – tych jest ostatnio coraz więcej, ponieważ pozycja jest dostępna w Xbox Game Pass.

Teraz możemy potwierdzić, że No Man's Sky będzie dostępny na nowej generacji od premiery i gracze mogą liczyć na znaczącą poprawę doświadczenia. Tytuł zadziała w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S, deweloperzy zapewnią wsparcie do 32 odkrywców w trybie sieciowym, dopracowaną oprawę, możliwość tworzenia wielkich kolonii, przyspieszono warp (5-10x razy) i oczywiście zainteresowani skorzystają z darmowych aktualizacji do nowych wersji.

W przypadku PlayStation 5 twórcy zaproponują także haptyczne wibracje, wykorzystali silnik Tempest 3D oraz nadal będziecie mogli poznawać świat w goglach PlayStation VR. Część ulepszeń trafi także na PC.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Hello Games No Man's Sky