Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2020 14:44
Watch Dogs Legion
1321V

Watch Dogs Legion przegrzewa Xboksy One X. Ubisoft potwierdza błąd i pracuje nad łatką

Jeszcze przed premierą ma zostać opublikowana łatka do Watch Dogs Legion, dzięki której produkcję Ubisoftu będzie można ukończyć na Xboksie One X. Przez błąd w jednej misji, konsola się dosłownie wyłącza.

Już od godziny 12:00 możecie zapoznać się z naszą recenzją  Watch Dogs Legion, która została przygotowana na wersji z PlayStation 4. Konsola Sony nie jest zalecaną platformą do poznawania tego tytułu, ale okazuje się, że tym razem warto było ogrywać produkcję na sprzęcie Sony.

Dziennikarz Eurogamera nie mógł ukończyć Watch Dogs Legion, ponieważ w około 6-8 godzinie rozgrywki natrafił na „game-breaking buga”, a nawet „game-console buga”. Podczas misji „404” (to nie żart), Xbox One X zawiesza się, na ekranie pojawia się komunikat o przegrzewaniu i następnie konsola się wyłącza. Brytyjczycy potwierdzają, że problem pojawił się także u innych dziennikarzy.

Ubisoft zna problem i chce zapewnić aktualizację jeszcze przed premierą:

„Zdajemy sobie sprawę z tego problemu i 30 października zostanie opublikowana poprawka, która powinna pomóc”

W rezultacie część redakcji nie zdecydowało się opublikować ostatecznych wrażeń z gry, ponieważ nie mogli ukończyć głównej fabuły. Trzeba jednak podkreślić – problem pojawia się tylko na jednej platformie. Sprawdźcie również gameplay z najnowszej pozycji Francuzów.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-10-28-watch-dogs-legions-has-a-game-breaking-bug-on-xbox-one-x

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion