Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2020 20:03
Watch Dogs Legion vs. Assassin's Creed Syndicate
1709V

Watch Dogs Legion na nowych fragmentach. Porównanie z Assassin's Creed Syndicate i pokaz możliwości RTX 3080

Ubisoft odsłania karty z Londynu. Deweloperzy zaprezentowali długi gameplay z Watch Dogs Legion, a dodatkowo możemy sprawdzić nowe porównania, które zestawiają najnowszą grę francuskiego wydawcy ze starszym Syndicate lub pokazują możliwości ray tracingu.

Watch Dogs Legion zadebiutuje już w tym tygodniu, a już wkrótce poznamy ostateczne informacje dotyczące gry. Zanim jednak pojawią się recenzje, możemy sprawdzić czysty gameplay, który pokazuje sam początek przygody.

Musicie oczywiście pamiętać, że zobaczycie tutaj wstęp do historii, ale rozgrywkę przygotowali sami deweloperzy, więc najwidoczniej najlepsze dopiero przed nami. Warto przypomnieć, że ukończenie dwóch poprzednich odsłon zajmowało 19 godzin – aktualnie nie wiemy, jak długą historię stworzono tym razem.

Na deser sprawdźcie jeszcze jak Watch Dogs Legion radzi sobie z ray tracingiem na NVIDIA GeForce RTX 3080 (sprawdźcie wymagania). Jak wiadomo tytuł nawet na next-genach ma zapewnić ray tracing, ale oczywiście nie w każdej sytuacji możemy liczyć na taką samą jakość efektów.

Interesująco wygląda także porównanie Watch Dogs Legion vs. Assassin's Creed Syndicate – pozycje Ubisoftu zostały umiejscowione w tym samym mieście i na materiale zobaczycie kilka znanych lokacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion