Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.10.2020 20:40
spider man
840V

Spider-Man Miles Morales - ujawniono część trofeów. Na graczy czeka sporo eksploracji

Insomniac Games ujawniło ponad 20 pucharków, które zdobędziemy grając w Spider-Man Miles Morales.

PlayStation 5 już niebawem wpadnie w łapki osób, które złożyły pre-order na next-genową konsolę "niebieskich". Zapewne już wiecie, ale nie zaszkodzi ponownie wspomnieć, iż redakcja PPE.pl otrzymała do testów egzemplarz PS5 - jeśli nie widzieliście naszego unboxingu, odsyłam Was pod ten adres

Jedną z pierwszych gier, którą odpali sporo osób na nowej "plejce" będzie Marvel's Spider-Man: Miles Morales. Insomniac Games zadbało - co nie powinno nikogo dziwić - o interesującą listę trofeów, które zdobędziemy przeżywając nadchodzącą przygodę Człowieka-Pająka na własnej skórze.

Do tej pory ujawniono ponad 20 pucharków, w tym złote, srebrne oraz brązowe. Studio należące do Sony wspomina jednak, że na zainteresowanych czeka jeszcze więcej, nieujawnionych trofeów, których zdobycie zbliży odbiorcę do zdobycia upragnionej platyny.

Pucharki widoczne poniżej sugerują, iż ponownie będziemy eksplorować wykreowany na potrzeby tytułu otwarty świat. Sugeruje to zebranie wszystkich kartek pocztowych, czy tajemniczych pudełek. Zmierzymy się także ze zbirami przebywającymi w podziemnych kryjówkach, które będziemy musieli zlikwidować.

Przy okazji, sprawdźcie listę trofeów do Watch Dogs Legion.

Źródło: https://gamerant.com/spider-man-miles-morales-ps5-trophies/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment