Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.10.2020 13:44
WD Legion
1022V

Watch Dogs Legion to gratka dla fanów trofeów. Posiadacze PS4 zdobędą sporo srebrnych pucharków

Ubisoft podał szczegółową listę trofeów do gry Watch Dogs Legion. Okazuje się, iż najnowsza przygoda DedSecu to świetna okazja do zdobycia łatwej platyny.

Ubisoft załadował na serwery trofea z gry Watch Dogs Legion, trzeciej odsłony hakerskiej, popularnej serii opowiadającej o szalonych przygodach grupy DedSec. Tym razem zainteresowani przeniosą się do Londynu, gdzie będą musieli uporać się z kolejnym niebezpieczeństwem ze strony m.in. organizacji o nazwie Albion.

Patrząc na listę pucharków ze strony psnprofiles.com, można śmiało rzec, iż WDL jest łakomym kąskiem dla osób zbierających platyny. Mamy tutaj do czynienia z 18 brązowymi trofeami, 19 srebrnymi, a także 2-ma złotymi, z czego te koloru żółtego są bardzo łatwe do zdobycia, bowiem wystarczy jedynie ukończyć fabułę i wywołać bunt we wszystkich dzielnicach, czyli wykonać parę aktywności na danym terenie. Z kolei większość srebrnych pucharków to wyzwania, którymi możemy zająć się podczas przechodzenia gry, jak i po ukończeniu głównej historii. 

Warto przypomnieć, iż Watch Dogs Legion nie będzie działał na next-genach w [email protected] klatkach na sekundę, bowiem jest on aż tak wymagający, że nawet RTX 3090 nie radzi sobie z włączonym ray tracingiem na najwyższych ustawieniach graficznych.

Źródło: https://psnprofiles.com/trophies/11645-watch-dogs-legion

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion