Iza Łęcka Iza Łęcka 27.10.2020 13:10
GTA 5 Remastered
5609V

GTA 5 Remastered z „next-genową grafiką” robi wrażenie. Mod z ray tracingiem i realistyczną oprawą

Rockstar wciąż nie zaprezentowało next-genowego GTA 5, jednak część graczy wyczekuje na niesamowitą oprawę. Twórcy modyfikacji prześcigają się w zaprezentowaniu coraz lepszej grafiki, która ich zdaniem mogłaby się pojawić na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

GTA 5 osiągnęło gigantyczny sukces na poprzedniej i aktualnej generacji, tymczasem deweloperzy przygotowują się do sprzedaży kolejnych pudełek. W 2021 roku produkcja zadebiutuje na PlayStation 5 oraz Xboksach Seriers X|S, choć Rockstar nie zaprezentowało jeszcze czystej rozgrywki.

Studio obiecuje ulepszenia w oprawie, co skłania kolejnych twórców modyfikacji do przedstawienia „next-genowej” grafiki, którą odznaczać by się mogła wersja na nowe konsole Sony oraz Microsoftu. Kolejne mody pokazujące grę z ray tracingiem, czy też realistycznymi ulepszeniami, podbijają Sieć i trzeba przyznać, że prezentują się znakomicie.

Wielu graczy ma nadzieję, że Rockstar wyciśnie z PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S wszystkie soki, by zapewnić coś więcej niż tylko lekkie odświeżenie. Jak wiemy, twórcy skupiają się obecnie na ulepszeniu gry i unikają kolejnych próśb oraz nawoływań fanów marki o GTA 6 – wczoraj informowaliśmy Was o wykorzystaniu cenzury na YouTube.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North