Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.10.2020 11:16
GEnshin Impact 1.1
1390V

Genshin Impact ze szczegółami aktualizacji 1.1. Poprawki w fazie endgame i przyjemniejsza rozgrywka

Genshin Impact ma obecnie kiepską fazę endgame w związku z problemem z "walutą" zwaną Resin. Chińscy autorzy obiecali jednak poprawę.

Studio miHoYo obiecało, że w najnowszej aktualizacji Genshin Impact zmniejszy wymaganą wartość Original Resin za Battle Bass Weekly Missions z 1600 do 1200. Wszyscy gracze będą mogli też zachować 160 jednostek Original Resin (obecny limit to 120 jednostek).

Czy to poprawi sytuację z fazą endgame w Genshin Impact? To niestety raczej wątpliwe - potrzebne są intensywniejsze zmiany, by uzdrowić sytuację w końcowej sekcji rozgrywki tej popularnej gry. Większość fanów już wyraziło dezaprobatę, że deweloperzy robią w tym kierunku za mało.

Kolejne zmiany w aktualizacji 1.1 to wprowadzenie opcji zmiany przypisanych funkcji do przycisków na padzie czy klawiaturze. Chińscy twórcy wprowadzą też w patchu 1.1 zaawansowaną możliwość sortowania posiadanych artefaktów w oparciu o ich podstawowe atrybuty. Co ważne - w rzeczonym patchu ma się też pojawić przedmiot (dostępny za darmo), który pozostawiony w danym miejscu będzie działać jak mobilny Teleport (do funkcji fast-travel na mapie).

Kiedy doczekamy się aktualizacji 1.1? Studio miHoYo zapowiedziało, że 11 listopada. W tym dniu ruszy też wydarzenie Unreconciled Stars. To będzie jednak tylko początek wielkiej atrakcji z tego roku. 23 grudnia wystartuje zupełnie nowy obszar w środowisku Genshin Impact. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

 

Źródło: https://www.polygon.com/2020/10/23/21530278/genshin-impact-resin-update-issue-gacha-mihoyo-ps4-free-botw

Tagi: Genshin Impact miHoYo