Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.10.2020 09:30
Xbox Series X jako lodówka
2049V

Xbox Series X jako lodówka na kolejnym wideo! Zobaczcie unboxing zaskakującego sprzętu

Wygląda na to, że lodówka pod postacią Xboksa Series X nie trafiła tylko do Snoop Dogga. Już dziś możemy dzięki temu zobaczyć, jak prezentuje się w pełnej okazałości.

Wczoraj informowaliśmy Was o zabawnej formie marketingu, którą postanowił uskutecznić Microsoft. Jak wiemy, premiera konsol nowej generacji jest coraz bliżej (w niektórych sklepach wystawiono już nawet pierwsze konsole na półki), więc promocja osiąga szczytowy moment. Z tego względu zaczęto angażować celebrytów - Snoop Dogg dostał specjalną lodówkę stylizowaną na Xboksa Series X.

Teraz okazuje się, że nie był bynajmniej jedyną osobą obdarowaną takim prezentem. Sprzętem pochwaliła się także znana YouTuberka ze Stanów Zjednoczonych, iJustine, która postanowiła udokumentować cały proces odpakowywania wielkiej przesyłki na swoim kanale. Trzeba przyznać, że robi to wrażenie - zwłaszcza z charakterystycznym, zielonym podświetleniem po otwarciu.

W formie zabawnej ciekawostki postanowiła zestawić ze sobą wielkość lodówki oraz konsoli - w takim porównaniu ta druga wcale nie wygląda na tak dużą, jak się wydaje. Zresztą, sami rzućcie okiem na zdjęcie ze skalą obu sprzętów. Cóż, trzeba przyznać, że Microsoft wie, jak prowadzić kampanie reklamowe. To jedna z tych sytuacji, gdzie mem staje się rzeczywistością.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCey_c7U86mJGz1VJWH5CYPA

Tagi: lodówka microsoft Xbox Series X XSX