Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.10.2020 23:25
Xbox Series X|S w sklepach
10669V

Xbox Series X|S na pierwszych półkach sklepowych. Pudełka z konsolami przygotowywane na premierę?

Wygląda na to, że niektórzy sprzedawcy bardzo mocno się pospieszyli i wystawili konsole na regały swoich sklepów. Choć nie mamy pewności, skąd pochodzi zdjęcie, jest to bardzo ciekawa sytuacja.

Premiera nowej generacji konsol od Microsoftu zbliża się dużymi krokami. Już za około trzy tygodnie większość fanów, która złożyła zamówienia przedpremierowe, dostanie w swoje ręce sprzęt. Jeśli wciąż nie wiecie, czy warto sięgnąć po urządzenie, to polski oddział Xboksa doskonale wypunktował, że zdecydowanie tak. Co więcej, sam Xbox Series X ma być wyjątkowo cichy.

I choć tego nie możemy jeszcze sprawdzić na własną rękę, to wygląda na to, że niektórzy sprzedawcy nieco wyminęli się z datą premiery. Profil Xbox News na Twitterze udostępnił ciekawe zdjęcie, które przedstawia wystawę sklepową w jednej z azjatyckich placówek. Na fotografii widzimy pudełka zarówno od Xboksa Series X, jak i Xboksa Series S.

Czytając komentarze, bardzo łatwo można zauważyć, że gracze liczą na niespodziankę ze strony Microsoftu i przedwczesne rozesłanie sprzętów. Cóż, osobiście nie wierzę w taki obrót spraw, a same regały mogą być zaledwie "próbą generalną" jednego ze sklepów przed wielkim wydarzeniem, jakim bez wątpienia będzie sprzedaż next-genów. Premiera coraz bliżej!

Źródło: https://twitter.com/_XboxNews/

Tagi: Microsoft Xbox Series X xsx