Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.10.2020 11:30
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered porównanie
2688V

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered na porównaniu graficznym. Sprawdźcie, jak poprawiono grę

W Internecie pojawiło się ciekawe porównanie, które zestawia pierwotną wersję gry Need for Speed: Hot Pursuit i jej odświeżoną wersję, mającą zadebiutować już za dwa tygodnie.

Premiera Need for Speed: Hot Pursuit Remastered zbliża się bardzo szybko. Jeszcze zaledwie kilkanaście dni i ponownie będziemy mogli wsiąść za kółko, aby śmigać po niesamowitych ulicach. Na liście ma znaleźć się aż 77 aut, więc zdecydowanie będzie w czym wybierać - wszystkie oczywiście w poprawionej oprawie graficznej, której mogliśmy przyjrzeć się na udostępnionym niedawno zwiastunie.

Jak zaznaczył wtedy Mateusz, różnice są kosmetyczne. Potwierdzają to najnowsze porównania zdjęć, które trafiły wczoraj do Internetu. Na czterech zestawieniach możemy przyjrzeć się temu, w jaki sposób podrasowano grę graficznie i cóż, nie jest to kosmiczny skok graficzny.

W gruncie rzeczy minęło dziesięć lat i bez wątpienia mogliśmy spodziewać się czegoś więcej. Oczywiście całość może wypaść znacznie lepiej, gdy zestawimy oba projekty w ruchu. Zrzuty ekranu nie pokazują drastycznej zmiany, jakiej moglibyśmy spodziewać się po dekadzie postępu technologicznego. Zresztą oceńcie sami.

Need for Speed: Hot Pursuit Remaster - Porównanie 2Need for Speed: Hot Pursuit Remaster - Porównanie 3Need for Speed: Hot Pursuit Remaster - Porównanie 4Need for Speed: Hot Pursuit Remaster - Porównanie 1

Źródło: https://gamerant.com/need-for-speed-hot-pursuit-remaster-screenshots/

Tagi: ea sports electronic arts Electronic Arts Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Stellar Entertainment