Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 10.10.2020 19:30
NFS hot pursuit
3574V

Need for Speed Hot Pursuit Remastered na nowych gameplayach. Marginalne różnice względem oryginału

Do sieci trafiły nowe gameplaye z remastera NFS: Hot Pursuit, które tylko utwierdzają w przekonaniu, iż nad odświeżeniem gry nie spędzono zbyt wiele czasu.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered zostało zapowiedziane pięć dni temu. Pozycja od firmy Electronic Arts zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch dokładnie 6 listopada. Już wtedy mogliśmy obejrzeć jeden z pierwszych zapisów z rozgrywki, który został porównany z oryginałem. Niestety, ale - jak sami zauważyli fani kultowej marki - różnice są marginalne, a zdarza się, że czasami lepiej prezentuje się nawet wersja wydana na siódmą generację konsol.

Do sieci trafiły kolejne gameplaye, które tylko utwierdzają w fakcie, iż owe odświeżenie nie jest tym, czym oczekiwali odbiorcy. Wiele osób na forach i stronach gamingowych stwierdziło, że woli odkopać swoje pudełko z PS3/X360, odkurzyć starą konsolę Sony/Microsoftu, i tam ponownie ograć rzeczonego Hot Pursuita. Padały nawet słowa, że niejeden modder w parę wieczorów stworzyłby lepiej prezentującego się remastera.

Plusem, niewielkim, ale wciąż plusem jest to, że produkcję nabędziemy za 170 złotych w przypadku PS4, a 180 zł jeśli posiadamy Xboksa One.

Źródło: YouTube

Tagi: Electronic Arts Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Stellar Entertainment