Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.10.2020 16:30
spider-man
1315V

Spider-Man Miles Morales na nowym materiale przedstawiającym znienawidzonego dziennikarza

J. Jonah Jameson pojawi się w Spider-Man: Miles Morales nie tylko w postaci nagrań audio i reportaży, ale także osobiście, co potwierdza najnowszy materiał od redakcji Game Informer.

W ostatnich dniach jesteśmy zasypywani gradem materiałów przedstawiających nadchodzący tytuł Marvel's Spider-Man: Miles Morales. Wszystko to dzięki umowie pozwalającej publikować ekskluzywnie materiały z owej produkcji, którą podpisała redakcja Game Informer z Sony. 

Najnowszy filmik przedstawia urywek walki tytułowych bohaterów (Miles Moralesa i Petera Parkera) z Rhino, antagonistą, którego próbują wyprowadzić z kompleksu handlowego. Podczas konfrontacji, przeciwnik niszczy ściany oddzielające ów lokację z budynkiem dziennikarza, który w grze Marvel's Spider-Man oczerniał protagonistę niemalże na każdym kroku.

Znienawidzony J. Jonah Jameson - w przebraniu Świętego Mikołaja - w tym samym czasie nagrywał kolejny odcinek Just the Facts, w którym nie miał zamiaru chwalić poczynań superbohatera. Jeśli chcecie zobaczyć jego zdziwioną minę na widok Spider-Mana, a raczej Spider-Manów, odsyłam Was do obejrzenia poniższego materiału.

Źródło: https://gamerant.com/spider-man-miles-morales-j-jonah-jameson/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment