Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.10.2020 14:30
Ubisoft szykuje drogi zwiasutn
1303V

Ubisoft przygotowuje wyjątkowy zwiastun? Firma przeznacza milion dolarów na tajemniczą zapowiedź

Wygląda na to, że Ubisoft szykuje imponującą zapowiedź. Firma zapłaciła Goodbye Kansas, ekipie zajmującej się tworzeniem zwiastunów do gier, ponad milion dolarów za wyprodukowanie nowego materiału.

W studiu Ubisoft dzieje się obecnie naprawdę dużo. Twórcy pracują jednocześnie nad kilkoma ogromnymi premierami, które szykowane są jeszcze na ten rok. W październiku dostaniemy przecież wyczekiwane Watch Dogs Legion, około trzech tygodnie później, w połowie listopada, pojawi się wyczekiwany Assassin's Creed Valhalla, a już w grudniu sprawdzimy bardzo ciekawe Immortals Fenyx Rising.

Francuscy developerzy wcale nie zamierzają jednak odpoczywać. Jak możemy przeczytać na portalu GameRant, firma zapłaciła ekipie z Goodbye Kansas ponad 1.2 miliona dolarów za stworzenie zwiastuna do pewnej gry. Niestety "pewnej" jest tu kluczowym słowem, albowiem nie wiemy, czy chodzi o któryś z zapowiedzianych projektów, czy może coś nowego.

Wspomniane Goodbye Kansas jest studiem, które specjalizuje się w wysokobudżetowych trailerach do gier. To właśnie oni stoją za słynnym zwiastunem do gry Cyberpunk 2077 z Keanu Reevesem. Ubisoft pracował już wcześniej z rzeczonymi twórcami przy okazji promocji Przepustki Sezonowej do Watch Dogs 2 i zapowiedzi dodatkowej postaci do Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Żaden z tych projektów nie był prawdopodobnie tak drogi.

Na ten moment możemy jedynie spekulować, o co może chodzić. Lwia część fanów twardo staje jednak za tym, że będzie to jakiś zjawiskowy materiał zapowiadający Far Cry 6. Biorąc pod uwagę skalę projektu oraz angaż znanego aktora, cena mogłaby brzmieć racjonalnie. Jak jednak będzie w rzeczywistości, przekonamy się prawdopodobnie dopiero za jakiś czas.

Źródło: https://gamerant.com/ubisoft-1-million-dollar-game-trailer/

Tagi: trailer Ubisoft zapowiedź zwiastun