Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2020 18:51
mmortals Fenyx Rising
980V

Immortals Fenyx Rising na fabularnym zwiastunie. Zobaczcie gameplay z nowego IP od Ubisoftu

Ubisoft promuje młode IP za pomocą nowego zwiastuna. Immortals Fenyx Rising otrzymało fabularny materiał zdradzający szczegóły wydarzeń, a jednocześnie możemy spojrzeć na gameplay prezentujący czystą rozgrywkę. Tytuł może okazać się sporą niespodzianką ostatnich dni 2020 roku.

3 grudnia 2020 roku odbędzie się premiera Immortals Fenyx Rising i najnowszy materiał potwierdza jedno – szykuje się lekka pod względem fabuły, ale ciekawa ze względu na rozgrywkę gra, która może skłonić wielu entuzjastów nowych IP do zapoznania się z propozycją. Twórcy właśnie zaprezentowali fabularny zwiastun, który wprowadzi zainteresowanych do wydarzeń, a jednocześnie możemy sprawdzić kolejne fragmenty rozgrywki.

Immortals Fenyx Rising jest przeładowany grecką mitologią i zaoferuje graczom dynamiczną walkę z ciekawym rozwojem postaci. Śmiałkowie będą przedzierać się przez kolejne krainy, które mają zachęcać ich do eksploracji, a podczas wydarzeń będziemy stale wpadać na różne zagadki czy też interesujące do odkrycia miejsca.

Jak widać Ubisoft ponownie próbuje swoich sił w zaproponowaniu fanom nowego IP i mam wrażenie, że akurat Immortals Fenyx Rising może okazać się naprawdę dobrą grą na zimowe wieczory. Zazwyczaj w tym czasie nie debiutują już duże produkcje, a tym razem wielu entuzjastów otwartych światów może wyruszyć na poznanie nowej przygody.

Sprawdźcie nasze wrażenia z Immortals Fenyx Rising oraz poznajcie kolejne szczegóły dotyczące nowej marki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Immortals Fenyx Rising trailer Ubisoft zwiastun