Subnautica otrzyma wersję na PS5! Twórcy zaoferują darmową aktualizację do nowej generacji

Gry
1283V
Subnautica otrzyma wersję na PS5! Twórcy zaoferują darmową aktualizację do nowej generacji
Kajetan Węsierski | 24.10.2020, 13:30

Wygląda na to, że Unknown Worlds Entertainment przygotowało świetną informację dla wszystkich fanów survivalu w grach wideo! Ich opus magnum trafi na konsole następnej generacji od Sony! 

Subnautica to znakomita gra, która w styczniu skończyła siódme urodziny (na PlayStation 4 dostępna jest natomiast od zaledwie dwóch lat). Projekt jest uwielbiany przez wszystkich fanów gatunku przetrwania i bardzo mocno przypadł do gustu tym, którzy stawiali swoje pierwsze kroki w podwodnym świecie. 

Teraz okazuje się, że Unknown Worlds Entertainment przygotowało świetną informację dla graczy. Zarówno Subnautica, jak i Subnautica: Below Zero (powstający sequel) dostaną wersje na następną generację konsol od Sony. Co więcej, aktualizacja dla posiadaczy wydania na PS4 będzie całkowicie darmowa! Szykuje się prawdziwa survivalowa gratka dla posiadaczy PlayStation 5. Jeśli chodzi o datę premiery, niestety nie ma co liczyć na dokładny dzień - będzie to "wczesny 2021". 

Niestety na ten moment niewiele wiadomo o ewentualnej aktualizacji na Xbox Series X|S. Cóż, biorąc pod uwagę, że pozycja jest przygotowywana na coraz więcej sprzętów (jeszcze w tym roku zapowiedziano przecież premierę na Nintendo Switch), wydaje mi się, że jest to kwestią czasu. Czas pokaże, jakie będą kolejne kroki developerów. 

Źródło: https://www.psu.com/news/subnautica-and-its-sequel-subnautica-below-zero-are-coming-to-ps5-with-free-upgrades/

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper