Subnautica

Subnautica

7,9
42 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.0
PC 8.4
PS4 7.3
XONE 8.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Unknown Worlds Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Symulator życia,   Otwarty świat
Śr. czas:
40 godzin
Premiery
Świat:
23.01.2014
Europa:
23.01.2014
Producent:
Unknown Worlds Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Symulator życia,   Otwarty świat
Śr. czas:
40 godzin
Premiery
Świat:
23.01.2014
Europa:
23.01.2014

Subnautica - opis gry

Subnautica to istna mieszanka różnych stylów gatunkowych w grze wcielamy się w kapitana okrętów podwodnych. Gra została wydana komputery PC, MAC OS oraz konsole Xbox One, PS4 i Switch.

Naszym zadaniem jest pozyskiwanie surowców, budowanie baz i statków które pozwolą na eksploracje podwodnego świata. Akcja gry rozpoczyna się, gdy nasz główny statek Aurora zostanie zestrzelony bądź też ulega awarii w grze nie zostało to do końca wyjaśnione wiadomo tylko, że w grze możemy natknąć się na inne wraki statków i wiadomości PDA z których wynika że ich statki zostały właśnie zestrzelone z planety. Rozbijamy się więc na planecie która w 99% składa się z wody i tu właśnie zaczyna się nasza właściwa zabawa. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Ocean zamieszkują groźne drapieżniki więc można śmiało stwierdzić że już od samego początku zostaliśmy wrzuceni na głęboką wodę i to w dosłownym tego słowa znaczeniu, musimy zapewnić sobie pożywienie, zbudować naszą pierwszą bazę, eksplorować teren w poszukiwaniu nowych surowców i schematów które zapewnią nam dalsze przeżycie pod wodą. Zdobywając coraz to lepszy ekwipunek możemy budować okręty które pozwalają nam schodzić na większe głębokości a co za tym idzie dostać się do najrzadszych surowców dostępnych w grze. Wszystko to bazuje na wspaniałym silniku graficznym Unity zapewniający niesamowite detale graficzne a producentom niezbadane możliwości edytowania gry według własnego upodobania. 

Dodatkowo warto wspomnieć że wersja na komputery klasy PC, posiada wsparcie dla zestawów rzeczywistości rozszerzonej np. Oculus Rift dając nam możliwość posmakowania podwodnego świata w pełnej okazałości. 

Wideo - Subnautica

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper