PS5 i Travis Scott. Sony kontynuuje współpracę z raperem

News
1694V
PS5 i Travis Scott. Sony kontynuuje współpracę z raperem
Wojciech Gruszczyk | 23.10.2020, 20:44

Travis Scott dopiero rozpoczyna promocję PlayStation 5. Raper opublikował właśnie zajawkę, która może zwiastować większą prezentację next-genowego PlayStation. Gracze na materiale dostrzegają nie tylko PS5, ale również odświeżone buty Nike.

Travis Scott zapoczątkował promocję Sony – japońska korporacja chce najwidoczniej prezentować next-genowe PlayStation przez muzyków czy też sportowców. Raper na początku pokazał zdjęcie PlayStation 5, a teraz opublikował materiał wideo.

Na filmie zobaczycie siedzibę Sony, w której prawdopodobnie odbyła się prezentacja PlayStation 5. Początkowo pokaz skupia się na pracownikach Sony (widzimy tutaj między innymi głównego inżyniera PS5), ale jednocześnie kamera wędruje na buty – są to Nike z edycji PlayStation. Następnie Travis Scott chwyta kontroler, włącza konsolę i rozpoczyna rozgrywkę.

Jesteśmy tutaj w zasadzie świadkami ciekawej współpracy, ponieważ kilkukrotnie na materiale zobaczycie logo Jack Cactus – to nawiązanie do kolekcji przygotowanej przez Jordana i Travisa Scotta. Zainteresowani mogą nabyć między innymi bluzy z kapturem, koszulki czy też właśnie buty. Air Jordan VI Travis Scott są wyceniony w Polsce na 1079 zł.

Warto przypomnieć, że w tym tygodniu także Robert Lewandowski pokazał swoje zdjęcia z kontrolerem DualSense.

 

[Aktualizacja #1]

Na blogu PlayStation potwierdzono, że „Travis Scott dołączył do rodziny PlayStation jako strategiczny, kreatywny partner”. Raper jest wielkim fanem PlayStation, więc japoński producent zdecydował się na współpracę.

Źródło: Twitter: trvisXX

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych