Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2020 16:00
PS5 Robert Lewandowski
10315V

PS5 już u Roberta Lewandowskiego. Gwiazdor Bayernu Monachium ma PlayStation 5

Sony kontynuuje promocję PS5 przez gwiazdy światowego formatu i tym razem PlayStation 5 wylądowało w łapach Roberta Lewandowskiego. Piłkarz Bayernu Monachium rozpoczyna „nowy sezon” na konsoli Sony.

Robert Lewandowski to aktualnie zdecydowanie jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. To on poprowadził Bayern Monachium do potrójnej korony (zwycięstwo w Bundeslidze, Pucharze Niemiec oraz Lidze Mistrzów), więc nic dziwnego, że Sony postanowiło zaangażować akurat tego zawodnika do promocji PlayStation 5.

Sytuacja jest interesująca, ponieważ Lewandowski to druga persona, która oficjalnie zaprezentowała kontroler do PlayStation 5 – wcześniej informowaliśmy, że sprzętem pochwalił się Travis Scott.

Jest to oczywiście akcja Sony – firma chce wykorzystać celebrytów, muzyków czy też sportowców, by zachęcać do next-genowego PlayStation. Nie jest to specjalnie zaskakujące biorąc pod uwagę zasięgi: Lewandowski ma na Instagramie 19,7 mln obserwatorów, a Travis Scott posiada aż 34,3 mln fanów na tym portalu.

Sprawdźcie wszystkie szczegóły dotyczące aplikacji w PS5.

PS5 i Robert Lewandowski - 1

PS5 i Robert Lewandowski - 2

Źródło: https://www.instagram.com/_rl9/

Tagi: PlayStation 5 PS5 Robert Lewandowski sony