Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2020 21:15
Xbox Series X - konsola i kontroler
1656V

Xbox Series X charakteryzuje się świetną kulturą pracy. Jak cicha jest konsola?

Już na początku listopada wielu graczy zapozna się z najmocniejszym next-genem. Urządzenie Microsoftu pomimo wielkiej mocy charakteryzuje się świetną kulturą pracy i najnowsza grafika dobitnie pokazuje – jak cichy jest Xbox Series X?

Już w grudniu zeszłego roku Phil Spencer odkrywając bryłę Xboksa Series X zaznaczył ważny szczegół: firma zdecydowała się na taką konstrukcję, by móc zadbać o odpowiednie chłodzenie urządzenia oraz zaoferować graczom rozgrywkę w ciszy.

Dzisiaj możemy już potwierdzić, że szef marki Xbox nie kłamał, ponieważ Xbox Series X charakteryzuje się wyjątkową kulturą pracy. Dobrze sytuację prezentuję poniższa grafika, która potwierdza, że urządzenie jest wyjątkowo ciche.

Richard Leadbetter z Digital Foundry podkreślił, że bezcelowe jest sprawdzanie sprzętu miernikami, ponieważ dźwięk konsoli wtapia się w hałas salonu czy też biura. Urządzenie pracuje bez jakichkolwiek większych odgłosów. Już w zasadzie Xbox One X pod tym względem nie zawodzi i nawet podczas wymagającej rozgrywki – konsola nie budzi sąsiadów.

Sprawdźcie wszystkie gry zapowiedziany na Xboksy Series X|S oraz poznajcie ciekawy materiał przygotowany przez Xbox Polska – dlaczego warto sięgnąć po sprzęt Microsoftu?

Źródło: Twitter: _XboxNews

Tagi: microsoft xbox Xbox Series X