Iza Łęcka Iza Łęcka 23.10.2020 08:53
Assassin’s Creed Valhalla x Reebok
1727V

Assassin’s Creed Valhalla x Reebok. Ujawniono całą kolekcję butów i ubrań

Współcześni wikingowie mogą wykorzystać efekty współpracy Assassin’s Creed Valhalla z firmą Reebok, by odświeżyć swoją garderobę. W kolekcji znalazło się nie tylko obuwie, a sympatycy skrytobójców mogą wybrać między innymi bluzy.

W naszej branży coraz częstszym zjawiskiem jest opracowywanie specjalnych edycji obuwia oraz ubrań na premierę dużych produkcji. Limitowane buty mogą stać się nie lada gratką dla graczy lub kolekcjonerów – wcześniej prezentowaliśmy różne modele dla fanów serii Need for SpeedDestiny czy Cyberpunka 2077. W przypadku Assassin’s Creed Valhalla gracze również mogą czekać na unikatowe części garderoby, gdyż Ubisoft nawiązał współpracę z firmą Reebok.

Projektanci zmierzyli się z wyzwaniem połączenia marek, starając się przy tym zachować estetykę nawiązującą do serii Assassin’s Creed. Czy cel została zrealizowany? Przekonajcie się sami, sprawdzając zamieszczone poniżej produkty.

W przypadku współpracy na linii Assassin’s Creed Valhalla i Reebok gracze mogą wybrać spośród aż trzech modeli i co ciekawe – producent nie stworzył zupełnie nowej kolekcji, a wykorzystał swoje serie, które zostały odświeżone i przyozdobione motywami z najnowszej gry Ubiosftu.

  • CLUB C REVENGE - Buty Club C Revenge z umieszczonym na podeszwie motywem ASSASSIN’S CREED VALHALLA w postaci podwójnego bitewnego topora, który jest symbolem wikińskiej wszechstronności i jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów tej kultury.
  • CL LEGACY - Classic Leather Legacy z motywem ASSASSIN’S CREED VALHALLA to idealny wybór dla tych, którzy nie chcą wybierać pomiędzy teraźniejszością i przeszłością. Umieszczony na podeszwie symbol kruka po raz kolejny potwierdza rolę, jaką te ptaki odgrywały w wierzeniach wikingów.
  • ZIG KINETICA - Buty Zig Kinetica z motywem ASSASSIN’S CREED VALHALLA nawiązują do wikińskiego stylu życia, wykorzystując symbol Synina, kruka, który odgrywa ważną rolę w mitologii nordyckiej i towarzyszy Eivorowi w jego wyprawach.

Klienci mogą zdecydować się nie tylko na trzy pary butów, ale także czapkę (99,95 zł), skarpetki (54,95 zł) oraz dwie bluzy z kapturem (249 zł za sztukę). Obuwie jest dostępne od 329 zł (modele CLUB C REVENGE i CL LEGACY) lub w cenie 449 zł (ZIG KINETICA).

Assassin’s Creed Valhalla x Reebok - 1

Assassin’s Creed Valhalla x Reebok - 2

Assassin’s Creed Valhalla x Reebok - 3

Assassin’s Creed Valhalla x Reebok - 4

Źródło: https://www.reebok.pl/assassinscreed_valhalla_collection

Tagi: Assassin's Creed Valhalla reebok Ubisoft