Iza Łęcka Iza Łęcka 22.09.2020 08:35
Cyberpunk x Adidas
6321V

Cyberpunk x Adidas. Zaprezentowano specjalne sneakersy dla graczy

W okolicy premiery Cyberpunka 2077 kupimy nie tylko figurki, poradniki, komiksy, maskotki czy też koszulki. CD Projekt RED współpracuje z firmą Adidas, by przygotować specjalną wersję butów X9000L4. Spójrzcie na nowy model.

Premiera Cyberpunka 2077 będzie wielkim wydarzeniem. Od wielu tygodni pojawiają się informacje o kolejnych gadżetach czy też ubraniach sygnowanych charakterystycznym logiem - z CD Projekt RED nawiązują współpracę coraz to nowsze marki odzieżowe. Obecnie możemy zapowiedzieć nie lada gratkę dla sympatyków stylowego obuwia sportowego: specjalne wydanie sneakersów firmy Adidas.

X9000L4 trafią na rynek w czarnym kolorze z fioletowym wykończeniem i żółtymi napisami „Cyber” oraz „Punk” –  bazę do wszelkich zdobień stanowi wzór panterki. Na bokach nie zabrakło charakterystycznych trzech pasków w kolorze złotym, natomiast na języku pojawią się dwa nakładające się na siebie loga: „Adidas” i „Cyberpunk”.

Sneakersy otrzymały nowoczesny, kolorowy design, a prezentują się dość specyficznie i krzykliwie. Obecnie nie potwierdzono ich ceny oraz nie zdradzono szczegółów dostępności. Gracze mogą jednak się spodziewać, że obuwie zadebiutuje na rynku blisko połowy listopada – Adidas powinien wykorzystać czas premiery gry do promocji limitowanych, stylowych sneakersów X9000L4. 

Cyberpunk x Addidas - 1

Cyberpunk x Addidas - 2

Cyberpunk x Addidas - 3

Cyberpunk x Addidas - 4

Cyberpunk x Addidas - 5

Źródło: https://justfreshkicks.com/cyberpunk-adidas-x9000l4-boost/

Tagi: adidas CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077