Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2020 21:13
Xbox Series S
1874V

Xbox Series S ląduje w magazynach. Małe pudełko dla najmniejszego Xboksa w historii

Xbox Series S to kolejna konsola Microsoftu, która została dostrzeżona w magazynach. Już wkrótce urządzenie trafi do sklepów, by następnie wylądować w rękach graczy. Wkrótce fani marki Xbox zapoznają się z najmniejszym Xboksem w historii.

W zeszłym tygodniu prezentowaliśmy naszej społeczności dokładne zdjęcia sklepowego wydania Xboksa Series X, a najwidoczniej wkrótce możemy otrzymać podobne materiały z Xboksa Series S. Urządzenie zostało dostrzeżone na jednym z magazynów, więc pewnie wkrótce pojawią się zdjęcia pokazujące z każdej strony małą konsolę amerykańskiej korporacji.

Microsoft rozpocznie generację od dwóch zupełnie innych propozycji i choć Xbox Series X jest najmocniejszym next-genem, tak potencjał Xboksa Series S jest wciąż tematem sporów. Wczoraj jednak otrzymaliśmy wyraźny sygnał od twórców Vigor, którzy podkreślają, że XSS nie będzie problemem dla deweloperów.

Jak możecie poniżej zobaczyć, Xbox Series S będzie dostępny w małym pudełku, co w zasadzie nie jest specjalnie zaskakujące biorąc pod uwagę, że Amerykanie przedstawią graczom „najmniejszego Xboksa w historii”.

Poniżej znajdziecie także nową fotkę sklepowych Xboksów Series X.

Xbox Series S i Xbox Series X - 1

Xbox Series S i Xbox Series X - 2

Źródło: Twitter: GameLeaksRumors

Tagi: Microsoft Xbox Series S xbox series x Xbox Series X|S