Iza Łęcka Iza Łęcka 17.10.2020 04:30
xbox series x unboxing zdjęcia
4831V

Xbox Series X na dokładnych zdjęciach sklepowej wersji. Sprawdźcie zawartość opakowania

Xbox Series X oficjalnie trafi do sprzedaży 10 listopada, jednak oprócz redakcji testujących sprzęt, kolejne osoby dotarły do next-gena Microsoftu. W rezultacie możemy spojrzeć na cały zestaw przygotowany do sprzedaży. Amerykanie zwrócili uwagę na wiele szczegółów.

Na początku tygodnia pojawił się pierwszy unboxing Xboksa Series X, jednak materiał nie odznaczał się zbyt wysoką jakością. Najpewniej konsola trafiła już do następnych graczy, którzy mogą pochwalić się sprzętem. Dzięki wskazanym fotografiom możemy sprawdzić, jak dokładnie prezentuje się opakowanie oraz jego zawartość.

Na poniższych fotkach dokładnie zobaczycie opakowanie konsoli oraz system zabezpieczenia urządzenia – w pudełku znajdują się piankowe elementy, dzięki którym sprzęt bezpiecznie umiejscowiony został w jednym miejscu, a dodany materiał zabezpiecza cały pakunek. Zastosowane rozwiązanie wydaje się całkiem skuteczne, a Xbox Series X powinien trafić do wszystkich klientów bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Do premiery Xboksów Series X|S pozostało coraz mniej czasu, więc gigant z Redmond nie szczędzi swoim sympatykom kolejnych informacji dotyczących next-genów – poznaliśmy już ostateczne szczegóły dotyczące wstecznej kompatybilności oraz listę 30 gier, które zostały w pełni zoptymalizowane dla nowej generacji.

Xbox Series X - unboxing - zdjęcia 1

Xbox Series X - unboxing - zdjęcia 2

Xbox Series X - unboxing - zdjęcia 3

Xbox Series X - unboxing - zdjęcia 4

Xbox Series X - unboxing - zdjęcia 5

Xbox Series X - unboxing - zdjęcia 6

Xbox Series X - unboxing - zdjęcia 7

Źródło: https://www.facebook.com/onlinecenter/posts/10158069347553823
https://www.reddit.com/r/XboxSeriesX/comments/jc25dt/xbox_series_x_unboxing/

Tagi: Microsoft xbox xbox series x