Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2020 18:05
the mdium głowna bohaterka świat duchowy
1159V

The Medium intryguje. Polacy pokazują next-genowy horror i koncepcja wygląda interesująco

Bloober Team przedstawiło bardzo ciekawy materiał prezentujący założenia koncepcji podwójnego świata. W The Medium będziemy jednocześnie przemieszczać się po różnych wersjach lokacji – tej rzeczywistej i duchowej.

The Medium to najnowszy horror Bloober Team, który jeszcze w tym roku zadebiutuje na Xboksach Series X, Xboksach Series S i komputerach osobistych. Polacy postanowili zaoferować graczom next-genowe doświadczenie, które jest możliwe dzięki autorskiej technologii – twórcy zaproponują graczom przemierzanie dwóch światów jednocześnie.

Dual Reality zostało dzisiaj bardzo dobrze zaprezentowane, ponieważ główna bohaterka The Medium będzie nie tylko przemieszczać się po rzeczywistych lokacjach, ale może także podróżować po świecie duchów. Jest to naprawdę ciekawy pomysł, który na pewno zostanie w ciekawy sposób wykorzystany do stworzenia interakcji.

Jestem szczerze zainteresowany The Medium, ponieważ Polacy mają szansę ożywić gatunek horrorów. Nie jestem aktualnie pewien, czy tytuł może straszyć, ale na pewno chętnie zapoznam się z pełną wersją.

Sprawdźcie również fabularny zwiastun The Medium.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bloober Team The Medium trailer zwiastun