Medium na fabularnym zwiastunie. Next-genowy horror wygląda świetnie

Gry
1951V
Medium na fabularnym zwiastunie. Next-genowy horror wygląda świetnie
Wojciech Gruszczyk | 24.09.2020, 13:51

Na dobry początek Tokyo Game Show otrzymaliśmy nowy zwiastun Medium. Polski horror został zaprezentowany na fabularnym zwiastunie i materiał może przerazić. Bloober Team ma dosłownie wszystko, by osiągnąć duży sukces.

Bloober Team kilka dni temu potwierdziło swoje uczestnictwo w Tokyo Game Show i właśnie możemy sprawdzić materiał przygotowany specjalnie na tę imprezę. Polacy pokazują główną bohaterkę, która znajduje się pomiędzy dwoma światami – Marianna ma okazję spotkać tajemniczą, zamaskowaną dziewczynkę, która znajduje się w hotelu Niwa.

Twórcy pokazali także tajemniczego antagonistę, o którego głos zadbał Troy Baker. Trzeba przyznać, że nawet na takim materiale aktor nie zawodzi i potrafi zbudować odpowiednią atmosferę. Trudno tak naprawdę powiedzieć, w jaki sposób będziemy rywalizować z postacią zaprezentowaną na zwiastunie, ale mam wrażenie, że The Medium ma dużą szansę na sukces.

Bloober Team zapewni w pełni next-genowy horror, zatrudniło do współpracy znanych aktorów, cała produkcja została przygotowana na własnej technologii, do której niezbędna była moc obliczeniowa nowej generacji, a całość dodatkowo wygląda naprawdę dobrze.

Teraz pozostaje tylko zaczekać na ostateczną datę premiery i możemy przygotowywać się na nową przygodę. Medium zmierza aktualnie na Xboksa Series X|S oraz PC.

Wcześniej poznaliśmy wymagania sprzętowe Medium oraz zobaczyliśmy fragment rozgrywki.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper