Iza Łęcka Iza Łęcka 22.10.2020 08:51
Xbox Series X to konsola Microsoftu, tak zwany next-gen
2864V

Xbox Series X może trafić do niektórych graczy wcześniej. Microsoft wysyła wiadomości o wysyłce

Już wkrótce pierwsi gracze mogą otrzymać w swoje ręce Xboksy Series X. Pierwsi gracze z Australii donoszą, że odebrali informacje od amerykańskiej korporacji, która zapowiada wcześniejszą wysyłkę next-genowej konsoli.

Premierę Xboksa Series X i Xboksa Series S zaplanowano na 10 listopada, jednak pojawiające się z dużym wyprzedzeniem materiały, takie jak unboxing czy zdjęcia, są potwierdzeniem, że niektórym sympatykom marki udało się już dorwać do next-genowych konsol.

Najpewniej gigant z Redmond zareagował na publikacje. Co ciekawe, coraz więcej graczy z Australii przedstawia zdjęcia powiadomień wysyłanych przez Microsoft, w których informowani są o wcześniejszej wysyłce urządzeń. Do tej grupy dołączyli również entuzjaści konsolowej rozgrywki z Japonii, którzy otrzymują wiadomości. Według udostępnionych szczegółów, Xboksy Series X mają trafić do klientów 27 października. 

Amerykanie nie potwierdzili jeszcze owych doniesień i nie wiemy, czy gracze z innych części świata będą informowani o wcześniejszej wysyłce next-gena. Microsoft może jednak już niedługo zapewnić graczom dostęp do wielkiego katalogu gier z poprzednich Xboksów – w tym wypadku wszystkie tytuły mają być ulepszone i wykorzystywać moc nowej generacji. Nie ulega wątpliwości, że spora część graczy czeka na premierę Xboksów Series X|S.

Xbox Series X wcześniej premiera 1

Xbox Series X wcześniej premiera 2

Źródło: Twitter: GameLeaksRumors

Tagi: Microsoft Premiera Xbox Series X