Iza Łęcka Iza Łęcka 22.10.2020 08:12
Jared Leto Joker w Lidze Sprawiedliwości Snydera
872V

Liga Sprawiedliwości z Jaredem Leto? Aktor miał pojawić się na planie Zacka Snydera

Zack Snyder ma plan na „Ligę Sprawiedliwości”. Według najnowszych raportów, na planie filmu pojawił się Jared Leto, który w 2016 roku wcielił się w Jokera w „Legionie samobójców”.

Wcielenie się w Jokera to duże wyróżnienie i tym samym ogromne wyzwanie – angaż do tej postaci jest szeroko komentowany wśród całej społeczności sympatyków uniwersum DC, a widzowie ciągle mają w pamięci niesamowite kreacje Jacka Nicholsona, Heatha Ledgera czy Joaquina Phoenixa. Jeden z ikonicznych przeciwników Batmana ma wielu fanów na całym świecie. Mimo iż o kreacji Jareda Leto z "Legionu samobójców" było całkiem głośno i to niekoniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu, Zack Snyder zwrócił uwagę na aktora.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi przez redakcję The Hollywood Reporter, Jared Leto pojawił się na planie dokrętek do nowej „Ligi Sprawiedliwości”. Nie jest żadną tajemnicą, że Snyder otrzymał budżet na rozbudowanie historii i może nie tylko zrobić użytek z wcześniej niewykorzystanych fragmentów, ale jednocześnie ma możliwość zaproszenia aktorów na plan, by stworzyć kilka nowych ujęć.

Co ciekawe, Leto nie brał udziału w pracach nad ekranizacją z 2017 roku, choć najwidoczniej Snyder pragnie wdrożyć kolejną postać we wciąż rozbudowywaną historię. Automatycznie również nasuwa się pytanie, jak bardzo reżyser rozwinie fabułę filmu? Na odpowiedź będziemy musieli zaczekać. "Liga Sprawiedliwości" będzie emitowana na HBO Max, gdzie zostanie przedstawiona jako składający się z czterech odcinków serial – sprawdźcie opublikowany teaser produkcji.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/jared-leto-to-play-joker-in-zack-snyders-justice-league-exclusive?

Tagi: hbo max jared leto joker liga sprawiedliwości Liga Sprawiedliwości Snyder's Cut Zack Snyder