Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2020 20:16
Liga Sprawiedliwości w wersji Snyder Cut trafi na HBO Max
1511V

Liga Sprawiedliwości w wersji Snyder Cut trafi na HBO Max!

HBO właśnie zapowiedziało premierę „Ligi Sprawiedliwości” w oryginalnej wersji przygotowanej przez pierwszego reżysera. Snyder Cut zostanie udostępnione na HBO Max, więc wszyscy zainteresowani otrzymają szansę spojrzenia na film w podobno najlepszym wydaniu.

Od ponad dwóch lat trwa akcja fanów mająca na celu zmusić Warner Bros. do opublikowania „Ligi Sprawiedliwości” w oryginalnej wersji. Jak wiadomo film został mocno zmieniony przez wytwórnię oraz Jossa Whedona. Teraz możemy potwierdzić – produkcja zostanie udostępniona!

Warner Bros. zdecydowało się na ciekawy ruch, ponieważ Zack Snyder nie tylko otrzyma możliwość zaprezentowania swojej wizji, ale dodatkowy budżet (20-30 mln) pozwoli dograć dodatkowe sceny, zadbać o nowe dialogi i dopieścić wszystko pod względem wizualnym.

Liga Sprawiedliwości w wersji Snyder Cut trafi na HBO Max!

Reżyser podkreśla, że „będzie to zupełnie nowa produkcja”, Film może trwać nawet cztery godziny lub zostać podzielony na sześć odcinków jako serial. Według wcześniejszych plotek, Zack Snyder chciał zapewnić opowieść na 214 minut (oryginalna historia to 120 minut) i w jego „Lidze Sprawiedliwości” pojawiały się inne postacie (przykładowo Darkseid i Green Lantern), a cała historia miała nabrać zupełnie innego tonu.

Stworzenie nowej „Ligi Sprawiedliwości” to wielkie wydarzenie dla sympatyków uniwersum DC, którzy mogą liczyć, że w końcu zobaczą tę zachwalaną wizję Snydera. Produkcję (jeszcze bez efektów i dodatków) widziało kilka osób i wszyscy byli pod wrażeniem całego projektu.

Tymczasem, sprawdźcie naszą recenzję "Ligi Sprawiedliwości"

Źródło: Twitter: hbomax

Tagi: film hbo max liga sprawiedliwości zack snyder