Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2020 19:20
Wonder Woman Liga Sprawiedliwości
1917V

Liga Sprawiedliwości od Zacka Snydera na pierwszej zajawce. HBO szykuje widzów na show

HBO zaprezentowało pierwszą zajawkę „Ligi Sprawiedliwości” dopieszczonej przez montaż Zacka Snydera. Na materiale zobaczycie Wonder Woman, która szykuje się na nadejście wielkiego przeciwnika.

HBO potwierdziło powrót „Ligi Sprawiedliwości” w maju, więc możemy podejrzewać, że Zack Snyder może już w spokoju opracowywać swoją wizję na ten wielki film. Reżyser otrzymał duży budżet na dokręcenie niezbędnych scen, a dodatkowo będzie mógł wykorzystać wcześniej przygotowane fragmenty, które w ostatecznym rozrachunku nie trafiły do wersji.

Zack Snyder potwierdził, że jego wizja będzie znacznie dłuższa i przygoda może zostać przedstawiona jako czterogodzinny film lub sześcioodcinkowa opowieść – na szczegóły musimy jeszcze zaczekać.

Mimo to już teraz otrzymaliśmy zajawkę, która pokazuje Wonder Woman. Bohaterka widzi wizerunek Darkseida – jak wiadomo postać odegra ważną rolę w „Lidze Sprawiedliwości Snyder Cut”. Można odrobinę żałować, że materiał kończy się za szybko, jednak musicie pamiętać: najlepsze dopiero przed nami.

Tymczasem, sprawdźcie naszą recenzję "Ligi Sprawiedliwości"

Źródło: YouTube.com

Tagi: hb hbo max liga sprawiedliwości Zack Snyder