Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2020 18:02
Yakuza: Like a Dragon next-genowe ulepszenia
1147V

Yakuza: Like a Dragon z „zapierającą dech w piersiach oprawą”. Zwiastun skupia się na ulepszeniach

Twórcy Yakuza: Like a Dragon postanowili pokazać next-genowe ulepszenia dla swojej produkcji, ale przygotowany materiał w zabawny sposób wspomina o nowościach. Twórcy obiecują między innymi „next-genową sztuczną inteligencję skorupiaków”.

Yakuza: Like a Dragon jest jedną z produkcji sprawdzanych aktualnie przez redakcje posiadające Xboksa Series X. Nie możemy w tym wypadku liczyć na 120 klatek na sekundę przy rozdzielczości 4K, ale twórcy postanowili zaprezentować światu, że także i w tym wypadku gracze mogą liczyć na next-genowe ulepszenia.

Twórcy jednak podchodzą do tematu w bardzo zabawny sposób – Yakuza: Like a Dragon i „zapierająca dech w piersiach oprawa”? To dopiero początek, ponieważ deweloperzy wspominają także o szybkości, next-genowej sztucznej inteligencji skorupiaków lub wyjątkowych fryzurach.

Jak widać SEGA nie zamierza uczestniczyć w walce o klatki na sekundę, ale nawet w tej sytuacji deweloperzy znaleźli czas, by przedstawić graczom nową jakość. Warto przypomnieć, że aktualnie „nowa generacja Yakuzy” będzie dostępna wyłącznie na Xboksach Series X|S, ponieważ premiera na PlayStation 5 odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

W listopadzie Yakuza: Like a Dragon trafi także na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC, ale trudno powiedzieć, czy w tej sytuacji też możemy liczyć na dopracowaną grafikę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio Sega Yakuza: Like a Dragon