Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2020 16:28
Destiny 2: Poza Światłem fabularny zwiasutn
956V

Destiny 2: Poza Światłem na fabularnym zwiastunie. Bungie pokazuje zagrożenie

Bungie przygotowuje graczy na listopadową premierę Destiny 2: Poza Światłem. Twórcy pokazują nowe zagrożenie, z którym zmierzą się Strażnicy. Materiał potrafi zachęcić do przygody, w której nie zabraknie znanych twarzy.

Destiny 2: Poza Światłem to najnowsze rozszerzenie do produkcji Bungie, które powinno zainteresować wielu graczy wyczekujących na przygodę. Deweloperzy podgrzewają atmosferę przed debiutem i właśnie zaprezentowali premierowy zwiastun. Twórcy podkreślają, że wraz z nadejściem Ciemności i pojawieniem się nowych zagrożeń, w opowieści zobaczymy postacie z przyszłości:

„Po raz pierwszy od upadku Czarnego Ogrodu pojawia się Nieznajoma Egzo. Eramis poszukuje Ciemności, aby przywrócić swoim ludziom chwałę. Variks, niewygodny sprzymierzeniec, przybywa do Strażników z ostrzeżeniem. Skuszona wiedzą o stazie Eris Morn zostaje przyciągnięta na Europę. Włóczęga kieruje się wolą przetrwania, wykorzystując swoje zdolności mówcy łupieżcy i krętacza.

W Ciemności tylko jedno jest prawdą: śmierć – Variks

Pomiędzy przyjaciółmi rodzi się nieufność – podział, który podważy całą naszą wiedzę. Czy Ciemność ma w sobie coś więcej, niż myśleliśmy?

Ciemność to pasożyt. Przyczaja się w twojej duszy i karmi się najbardziej samolubnymi pragnieniami. – Nieznajoma Egzo”

Twórcy opóźnili premierę aktualizacji Destiny 2 do PlayStation 5 i Xboksów Series X|S (nadal skorzystamy ze wstecznej kompatybilności), ale zainteresowani mogą mieć pewność, że 10 listopada rozpoczną poznawanie nowej przygody.

Całość brzmi naprawdę interesująco i wierni fani uniwersum powinni zacierać rączki, ponieważ Bungie spełnia obietnice i małymi krokami buduje wydarzenia, które powinny szczególnie przypaść do gustu wiernym sympatykom IP.

Jeśli zamierzacie grać w Destiny 2: Poza Światłem, to pamiętajcie o wymogu pobrania pełnej gry. Deweloperzy chcą w ten sposób zmniejszyć rozmiar pozycji.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2