Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2020 21:16
Call of Duty Warzone Zombie
3637V

Call of Duty: Warzone z trybem nocnym, metrem i zombie! Zwiastun pokazuje nowe atrakcje

Jeszcze pod koniec dnia autorzy Call of Duty: Warzone postanowili zaskoczyć graczy oferując nowy zwiastun prezentujący atrakcje z szóstego sezonu. Na serwerach pojawi się metro, które znacząco wpłynie na rozgrywkę, a podczas niektórych spotkań zapadnie zmrok.

Fani Call of Duty nie mogą narzekać na brak atrakcji. Dzisiaj potwierdzono świetny wyniki testów nowej odsłony, zapowiedziano pokaz trybu zombie, ale nie możemy zapomnieć o Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare. 29 września w obu grach rozpocznie się szósty sezon rozgrywek, który znacząco wpłynie na nasze doświadczenie.

Tak jak zapowiadaliśmy, w Call of Duty: Warzone pojawi się metro, które wpłynie na wszystkie pojedynki, ponieważ gracze otrzymają teraz możliwość szybkiej podróży po niemal całym Werdańsku. W dodatku autorzy potwierdzili przecieki i pokazali pierwsze ujęcia z trybu nocnego – szykuje się kawał przyjemnego strzelania.

20 października rozpocznie się nowe wydarzenie na arenie Battle Royale, które według plotek wprowadzi do gry zombie. Na końcu zwiastuna widzicie zapowiedź nowego wariantu zabawy, a charakterystyczny głos ma zapowiedzieć właśnie biegające truposze.

Twórcy oczywiście nie zapominają także o Call of Duty: Modern Warfare – w tym wypadku sprawdzimy cztery nowe mapy oraz kolejne tryby.

Źródło: YouTube + Twitter: charlieINTEL

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward