Sony opublikowało darmowy motyw Black Lives Matter

News
2626V
Sony opublikowało darmowy motyw Black Lives Matter
Wojciech Gruszczyk | 19.10.2020, 17:56

Sony opublikowało właśnie kolejny darmowy motyw dla PlayStation 4. Firma ponownie przyłącza się do międzynarodowego ruchu walczącego o prawa człowieka. Grafika została przedstawiona na Twitterze i trafiła już na PlayStation Store

Sony postanowiło przypomnieć światu o Black Lives Matter i międzynarodowym ruchu walczącym o prawa człowieka, który wywodzi się ze społeczności afroamerykańskiej. Celem BLM jest walka z przemocą wobec osób czarnoskórych i z rasizmem systemowym.

Jak wiadomo Sony już wcześniej zareagowało na wydarzenia ze Stanów Zjednoczonych, ponieważ korporacja opóźniła imprezę prezentującą PlayStation 5. Firma postanowiła w taki sposób zareagować na zamieszki i protesty wywołane zabiciem George'a Floyda przez policjanta.

Po ponad 4 miesiącach od przełożenia pokazu, Sony przypomina światu o Black Lives Matter za pomocą najnowszego motywu. Grafikę możecie zobaczyć poniżej, a motyw pobrać z PlayStation Store. Propozycja jest dostępna również na polskim PSN, więc także gracze z naszego kraju mogą przyłączyć się do akcji.

Jest to na pewno ciekawa sytuacja biorąc pod uwagę moment opublikowania grafiki, ale na pewno znajdą się gracze, którzy zdecydują się skorzystać z darmowego prezentu od Sony.

Źródło: Twitter: PlayStation

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych