FIFA 21 z zaskakującymi błędami. Gracze pokazują bugi niszczące grę

News
11825V
FIFA 21 z zaskakującymi błędami. Gracze pokazują bugi niszczące grę
Wojciech Gruszczyk | 19.10.2020, 14:23

Od kilku dni pojawiają się w Sieci nowe materiały prezentujące gigantyczne błędy z FIFA 21. Gracze napotykają na nowe problemy, przez które nie mogą w standardowy sposób rozgrywać spotkań. Problemem okazuje się fakt, że są to nowe niedogodności.

FIFA 21 trafiła już na rynek, jednak kolejni gracze donoszą o dużych problemach z produkcją. Gra jest przeładowana znanymi błędami, ale podczas rozgrywki pojawiły się nowe, które wyraźnie wpływają na doświadczenie klientów i uniemożliwiają normalną rozgrywkę.

W tytule EA Sports można natrafić na piłkarzy odskakujących po kontakcie z piłką, dziwnie zachowujących się bramkarzy, zdarza się, że trawa jest czarna, ale największą bolączką okazuje się problem z zakończeniem meczu lub przerwą w spotkaniu. Nawet jeśli strzelicie piłkę do bramki, to gol nie musi zostać uznany, ponieważ system stwierdzi, że wydarzenie odbyło się już po zakończonym czasie. Problemem jednak okazują się zasady – piłkarze powinni móc dokończyć akcję. Hitem jest również sytuacja, w której futbolówka ląduje pod spojeniem (miejsce łączenia słupka z poprzeczką) i podczas tego buga zawodnicy nie mogą jej dotknąć.

W Sieci pojawiają się kolejne materiały, które potwierdzają, że nowe błędy zdarzają się kolejnym graczom. Zainteresowani tworzą nawet zestawy prezentujące niedogodności i choć nie jest to nic nowego w przypadku tej serii, to jednak tym razem intensywność błędów jest podobno znacznie większa. W grze pojawiają się także nowe problemy, które możecie zobaczyć na poniższych materiałach.

Sprawdźcie także naszą recenzję FIFA 21 oraz zapoznajcie się z rozbudowanym poradnikiem.

I have no words from r/fut

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-10-19-this-fifa-21-bug-sets-a-high-bar-for-video-game-glitches

Komentarze (65)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper