Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.10.2020 09:56
DieHard
2240V

DieHard is Back. Bruce Willis reklamuje akumulatory jako McClane ze Szklanej Pułapki

Hollywood miało powrócić do tematu "Szklanej Pułapki", o czym pisaliśmy w 2018 roku. Jak się jednak okazało plotki nie przerodziło się w nic konkretnego. Na otarcie łez mamy ciekawą reklamę.

Wieści o rzekomo szykowanej, szóstej odsłonie "Szklanej pułapki" o tytule "Die Hard: Year One", w której mieliśmy zobaczyć w akcji młodego Johna McClane'a, kompletnie wygasły. Zamiast nowego filmu z kultowej serii dostaliśmy za to reklamę. Bruce Willis wystąpił w ciekawym promocyjnym spocie amerykańskiej sieci Advance Auto Parts, która oferuje akumulatory samochodowe z serii DieHard Battery.

Jak widać producent rzeczonych akumulatorów i sieć Advance Auto Parts sporo zainwestowały w nową reklamę, zapraszając do kręcenia klipu wideo samego Bruce'a Willisa - oczywiście w roli Johna McClane'a ze "Szklanej Pułapki".

Z reklamy "DieHard is back" wyszła zaskakująco mocna rzecz. Szkoda tylko, że nie wygląda na to, by seria filmów Die Hard miała doczekać się wzmiankowanej 2 lata temu kontynuacji (a w zasadzie prequela).

Źródło: YouTube

Tagi: die hard reklama Szklana Pułapka