Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.10.2020 19:54
Mario Kart Live: Home Circuit - premiera
991V

Mario Kart Live: Home Circuit na zwiastunie premierowym. Domowe wyścigi startują

Najnowsza odsłona Mario Kart właśnie wjechała na rynek, a Nintendo w swoim stylu ponownie pokazuje całej branży jak kreatywnie można łamać czwartą ścianę. 

Po rewelacyjnym Mario Kart 8 Deluxe miłośnicy wyścigów od Nintendo musieli bardzo długo czekać na kolejną pełnoprawną nową odsłonę cyklu - mimo wszystko wspomniany już tytuł był wyłącznie remasterem hitu z Wii U. Oczywiście po Nintendo można było spodziewać się absolutnie wszystkiego, ale dosłownego spełnienia dziecięcych marzeń w postaci Mario Kart Live: Home Circuit raczej nikt się, nomen omen, nie spodziewał.

Japończycy połączyli bowiem ideę zdalnie sterowanych samochodzików z prawdziwymi wirtualnymi wyścigami, gdzie może działać już nie tylko nasza wyobraźnia, a cała masa zaawansowanych systemów przygotowanych przez deweloperów z Valan Studios. W miniony piątek najnowsza propozycja Nintendo trafiła w końcu na rynek i jak się okazuje całość sprawdza się raczej średnio - to bardzo fajna zabawka, ale raczej mało rajcująca gra. Obecna średnia na Metacritic wynosi 74%.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem zestawu Mario Kart Live: Home Circuit, cenę oraz dostępność możecie sprawdzić na naszym portalu!

Źródło: YouTube/Nintendo

Tagi: Mario Kart Live: Home Circuit Nintendo Valan Studios