Mario Kart Live: Home Circuit

Mario Kart Live: Home Circuit

9,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 9.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Velan Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.10.2020
Europa:
16.10.2020
Polska:
16.10.2020
Producent:
Velan Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.10.2020
Europa:
16.10.2020
Polska:
16.10.2020

Mario Kart Live: Home Circuit - opis gry

Mario Kart Live: Home Circuit to gra wyścigowa wyprodukowana przez Nintendo we współpracy z Velan Studios. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch. Był on spin-offem, a nie pełnoprawną dziewiątą odsłoną cyklu.

Rozgrywka - Mario Kart Live: Home Circuit

Produkcja Valan Studios to kolejna odsłona popularnej serii Mario Kart, a konkretnie jej spin-off. Tytuł pozwala nam się ścigać w prawdziwych lokacjach, np. w dużym pokoju, gdzie zostaje wyznaczony tor o mniejszym lub większym poziomie skomplikowania po rozstawieniu czeterech bram. Był on także sprzedawany z zabawkowymi gokartami z zamontowaną na nich kamerką, nagrywany zaś przez nią obraz był następnie przesyłany do konsoli, co sprawiało wrażenie, jakby gracz faktycznie ścigał się po własnym domu.

Sama właściwa rozgrywka nie odbiega szczególnie od tej znanej z głównych odsłon cyklu. W rywalizacji uczestniczą postacie znane z uniwersum Super Mario, a w jej trakcie możemy korzystać z rozmaitych dopałek, zarówno tych o ofensywnym, jak i wspomagającym charakterze. 

Twórcy przygotowali kilka standardowych wariantów zabawy. Jest to Time Trial, czyli jazda na czas, Custom Race, tj. możliwość zorganizowania własnych zawodów (decydować możemy o lokalizacji, zasadach itd.), oraz Grand Prix. Ten ostatni pozwala nam wziąć udział w kilkunastu pucharach. Jeśli wygramy we wszystkich, odblokujemy dodatkowo Mirror Mode. Ścigać można się w czterech kategoriach: 50cc, 100cc, 150cc i 200cc.

Mario Kart Live: Home Circuit oferuje także multiplayer. Grać mogą razem maksymalnie cztery osoby jednocześnie. Każda z nich musi posiadać konsolę, kopię gry i zabawkowego gokarta.

Wideo - Mario Kart Live: Home Circuit

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper