Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2020 15:06
Mario Kart Live Home Circuit
1299V

Mario Kart Live Home Circuit w Polsce. Znamy cenę specjalnych zestawów

Już w październiku gracze sprawdzą zupełnie nową formę zabawy oferowaną przez Nintendo. Mario Kart Live Home Circuit pozwoli uczestniczyć w specjalnych wyścigach i zestawy przygotowane przez Nintendo trafiły już do sprzedaży. Znamy polską cenę pakietu.

Nintendo nie zamierza uczestniczyć w walce o teraflopy, ale korporacja wciąż potrafi zaskoczyć oferując nowe podejście do rozgrywki. W zeszłym tygodniu poznaliśmy zestaw gier z ulubieńcem fanów Nintendo w roli głównej i na liście obok nowych tytułów pojawił się Mario Kart Live Home Circuit.

Japończycy wykorzystują swoją znaną i cenioną markę, ale tym razem przenoszą zabawę do salonów. Gracze za pomocą specjalnych kart będą ustawiać trasy, a następnie wyruszą do zabawy – trzeba przyznać, że wygląda to ciekawie.

Mario Kart Live Home Circuit przyjedzie do Polski dokładnie 16 października i gracze mogą sięgnąć po dwa zestawy – z Mario lub Luigim. Niezależnie od bohatera, zestaw otrzymacie w cenie 389 zł.

Czy warto zainteresować się Mario Kart Live Home Circuit? Konkretne opinie na temat nowej formy zabawy zostaną udostępnione pewnie dopiero w okolicy przyszłego miesiąca, jednak trzeba przyznać jedno – Nintendo może ponownie bardzo pozytywnie zaskoczyć.

Warto dodać, że Mario Kart Live Home Circuit cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Japonii.

Źródło: powerplay

Tagi: Mario Kart Live Home Circuit Nintendo Nintendo Switch