XSX vs PC vs X1X. Kolejne porównanie możliwości sprzętów w Gears 5

News
4130V
XSX vs PC vs X1X. Kolejne porównanie możliwości sprzętów w Gears 5
Mateusz Wróbel | 18.10.2020, 11:45

Jeśli chcecie zobaczyć, co potrafi Xbox Series X na tle PC i Xboksa One, zerknijcie do rozwinięcia, aby obejrzeć dwa porównania.

Gears 5 to jedna z niewielu gier, która będzie działać na Xboksie Series X w 120 klatkach na sekundę. Odpowiedzialny za grę zespół - The Coalition - należący do Microsoftu zadbał o patcha dla przyszłych posiadaczy next-genów, który upiększa i optymalizuje grę pod nowe urządzenia, czego dowodem jest wczorajszy wpis pokazujący, iż najnowsza odsłona marki ładuje się w zaledwie 8 sekund na XSX.

Do internetu trafiły kolejne porównania zestawiające ze sobą Xboksa Series X, Xboksa One, a także komputer osobisty wyposażony w najmocniejszą kartę graficzną na rynku - RTX 3090. Redakcja twistedvoxel.com przygotowała kilkusekundowe gify, które pokazują ogromną różnicę w oprawie wizualnej pomiędzy dziewiątą a ósmą generacją.

Warto przypomnieć, że next-genowy patch najnowszych Gearsów będzie dostępny do pobrania już 10 listopada.  Przy okazji zerknijcie na gameplay z owej produkcji.

Źródło: https://twistedvoxel.com/gears-5-xbox-series-x-pc-comparison/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych