Xbox Game Pass z kolejnymi grami. Do oferty dołączą trzy klasyki LucasArts

News
8761V
Xbox Game Pass z kolejnymi grami. Do oferty dołączą trzy klasyki LucasArts
Kajetan Węsierski | 18.10.2020, 11:30

Usługę Game Pass od Xboksa zasilą w tym miesiącu dość niespodziewanie trzy kolejne, świetne gry. Fani dostaną w swoje ręce kultowe tytuły od LucasArts!

Xbox Game Pass to bez wątpienia jedna z najciekawszych usług, jakie pojawiły się w branży gier wideo. To właśnie ciekawy projekt Microsoftu będziemy wspominać jako jedną z największych zalet generacji, która powoli zbliża się do końca. Ponadto, wiele wskazuje na to, że już za jakiś czas pojawi się nowa funkcja, która jeszcze bardziej usprawni działanie całego przedsięwzięcia.

Już teraz jest to jednak genialna inwestycja, jeśli dużo gramy. Wystarczy spojrzeć choćby na to, jaką listę gier na październik do Game Passa przyszykował dla nas Xbox. I co bardzo wymowne, okazało się, że nie jest ona ostateczna - pojawią się bowiem jeszcze trzy kolejne tytuły! Mowa o kultowych pozycjach od LucasArts, wśród których znalazły się:

Wszystkie dołączą do usługi już 29 października, a więc za jedenaście dni. I trzeba przyznać, że jest to świetny termin zwłaszcza dla genialnie udźwiękowionego Grim Fandango, w które będziemy mogli zagrać tuż przed Halloween, które zawsze zachęca do chwytania podobnych tytułów. 

Źródło: https://hardcoregamer.com/2020/10/17/double-fines-remastered-classics-headed-to-game-pass/389917/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych