Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2020 18:28
PS5 logo
3545V

PS5 cieszy się gigantyczną popularnością. Sony każdym ruchem notuje wyśmienite wyniki

Sony nie mogło zapewnić wyjątkowej „drogi do PlayStation 5”, ponieważ wydarzenia na świecie wpłynęły na ruchy japońskiej korporacji. Długo czekaliśmy na poszczególne pokazy korporacji, ale Japończycy mają miliony fanów na całym świecie, którzy wyczekują na najmniejsze szczegóły dotyczące PS5.

Jeszcze na początku roku Sony zapewniało, że zamierza systematycznie spotykać się z graczami, by zainteresowani mogli poczuć nową generację, ale nie było to możliwe. Świat dosłownie stanął, a my musieliśmy się nawet obawiać, czy Sony dostarczy na rynek PlayStation 5.

W rezultacie „droga do PlayStation 5” była dla niektórych graczy męcząca – w marcu zobaczyliśmy specyficzny pokaz dla deweloperów, w kwietniu zerknęliśmy na kontroler, ale w czerwcu pokazano PlayStation 5. W ostatnim czasie sytuacja przyspieszyła, ponieważ na przestrzeni października Japończycy opublikowali teardown PS5 oraz ujawnili menu, ale trzeba przyznać, że był to wymagający czas.

Mimo to jedno jest pewne: PlayStation ma ogrom fanów, którzy wyczekują na PS5 i chcą poznawać najmniejsze informacje o sprzęcie. W Sieci wylądowała grafika podsumowująca ogromne liczby generowane przez pokazy związane z next-genowym PlayStation – wyśmiewane logo „PS5” zebrało ponad 5 mln pozytywnych reakcji.

Sytuacja pokazuje siłę marki PlayStation i ogromne zainteresowanie PlayStation 5. Jak oceniacie aktualną „drogę do PlayStation 5”?

Źródło: Twitter: vih8p

Tagi: PlayStation PlayStation 5 PS5 sony