Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2020 17:30
Assassin's Creed Valhalla Złoto
1065V

Assassin's Creed Valhalla w złocie. Wikingowie wchodzą na statki

Wikingowie są przygotowani na wielką inwazję. Assassin's Creed Valhalla otrzymało złoty status, więc gracze mogą mieć pewność, że w listopadzie rozpoczną walkę z angielskimi wojownikami. Gra nie zaliczy już opóźnienia.

Twórcy Assassin's Creed Valhalla zakończyli prace nad produkcją. Gra otrzymała „złoty status” i teraz wszyscy zainteresowani mogą przygotowywać się na wielką premierę produkcji. Wikingowie już się nie spóźnią i tytuł będzie na pewno dostępny w przyszłym miesiącu na sześciu platformach.

Szczerze mówiąc nie jest to duże zaskoczenie. W tym tygodniu dziennikarze z całego świata zaprezentowali swoje wrażenia z ostatecznej wersji gry, a Ubisoft przedstawił kompletne podsumowanie tytułu. Takie atrakcje są prezentowane w momencie, gdy zespół ma pewność, że dostarczy pozycję na rynek w wyznaczonym czasie.

Assassin's Creed Valhalla może na pewno zainteresować graczy, którzy liczą na rozbudowaną propozycję z intrygującą historią i krwawymi walkami. Miałem już wcześniej okazję zapoznać się z tytułem i wiem jedno – Ubisoft ma dużą szansę osiągnąć spory sukces. Przygoda wikingów jest przeładowana zawartością, która przy odpowiedniej rozbudowie może trafić w gust wielu graczy.

Źródło: Twitter: UbisoftPL

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft