Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2020 14:30
Menu PS5
3191V

Menu PS5 na nowych materiałach. Potwierdzono muzykę i dźwięki systemu PlayStation 5

Sony odkryło pierwsze karty związane z systemem PS5, ale to dopiero początek. Pojawił się już nowy materiał, który przedstawia działanie menu PlayStation 5. Na filmie usłyszycie dźwięki, które mogą towarzyszyć fanom marki PlayStation przez następne lata.

Sony w końcu zaprezentowało menu PS5. Producent zdecydował się na długi pokaz, a następnie otrzymaliśmy nawet dodatkowe informacje dotyczące tworzenia specjalnych aktywności dla graczy. To jednak nie koniec sekretów skrywanych przez system PlayStation 5, a kolejną ciekawostkę przedstawiła redakcja 4Gamer.

Japończycy otrzymali już możliwość sprawdzenia systemu PS5 i dziennikarze nagrali swój przegląd menu. Pod względem funkcji nie różni się on niczym szczególnym od prezentacji Sony, ale dziennikarz nie komentuje przedstawionych elementów, więc możemy usłyszeć muzykę oraz dźwięki systemu.

Są to kolejne informacje, które mogą zainteresować największych sympatyków marki, a dodatkowo zerkniecie na kilka nowych ujęć z samego dashboardu PS5.

Trzeba przyznać, że Sony postawiło na ciekawą propozycję, która faktycznie może zaproponować nowe wrażenia. Teraz wszystko będzie zintegrowane, a nowe funkcje (pomoc w grach oraz dodatkowe wyzwania) mogą w ciekawy sposób rozbudować nasze doświadczenie.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ps5-menu-music/

Tagi: PlayStation PlayStation 5 PS5 sony