Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2020 14:01
PDP Xbox Series X kontroler
778V

PDP Gaming gotowe na Xboksy Series X|S. Firma ujawniła next-genowy sprzęt

PDP Gaming jest kolejną firmą, która jest gotowa na premierę Xboksa Series X i Xboksa Series S. Producent ujawnił cały zestaw akcesoriów, które wkrótce trafią na rynek i powinny zainteresować wielu graczy. Poznajcie szczegóły sprzętu.

PDP Gaming już w maju potwierdziło pełną współpracę swoich urządzeń z nową generacją. Wszystkie dostępne na rynku pady czy też headsety bez problemu podłączymy do nadciągających urządzeń, ale nie oznacza to, że firma nie zamierza zaprezentować kilku nowości. Producent właśnie przedstawił całą gamę swoich propozycji, które wykorzystamy na Xboksach Series X|S, ale również na Xboksie One lub PC.

PDP Gaming - Xbox Series X - 1

PDP Gaming Wired Controllers

Na dobry początek firma przedstawiła odświeżone kontrolery, które ponownie będą współpracować z PDP Control Hub App. Aplikacja pozwoli zmienić działanie przycisków, skonfigurować triggery czy też zmienić martwą strefę. Opcji personalizacji jest sporo, a dodatkowo gracze mogą korzystać z wbudowanego systemu do zarządzania dźwiękiem – do padów podłączymy przewodowe słuchawki, ale też bez problemu wyciszymy mikrofon. PDP Gaming Wired Controllers posiadają już przycisk Share do szybkiego przygotowania screenów i filmów. Premiera odbędzie się 10 listopada, a cena to klasyczne 29,99 dolarów

PDP Gaming - Xbox Series X - 2

Afterglow Wired Controller

PDP ponownie nie zapomina o serii Afterglow Wired Controller – gracze mogą liczyć na przezroczystą obudowę z poliwęglanu, a ustawienie diod LED pozwala wybrać jedną z czterech opcji kolorystycznych. PDP także i w tym wypadku nie zapomniało o przycisku Share – 11 listopada odbędzie się premiera, a cena to 34,99 dolarów.

PDP Gaming - Xbox Series X - 3 PDP Gaming - Xbox Series X - 4
PDP Gaming - Xbox Series X - 5 PDP Gaming - Xbox Series X - 6

PDP Gaming Charge Systems

W przypadku ładowarek klienci mogą sięgnąć po PDP Gaming Dual Ultra Slim Charge System (10.11, 29,99 dolarów), PDP Gaming Single Ultra Slim Charge System (10.11, 24,99 dolarów), PDP Gaming Play & Charge Kit (10.11, 19,99 dolarów) lub PDP Gaming Rechargeable Battery Pack (10.11, 14,99 dolarów). I tutaj kolejno – Dual oferuje miejsce na dwa kontrolery, cztery zaślepki na baterie, pełną ładowarkę, dwa akumulatory, a w wersji Single otrzymujemy jedną baterię, dwa plastiki i przewód. W obu przypadkach ładowarki są smukłe, pasują do padów z aktualnej generacji i zostały wyposażone w diody sygnalizujące ładowanie. Gracze mogą także kupić zestaw Play & Charge, który pozwala ładować sprzęt „w locie” i tutaj otrzymujemy dwie baterie, cztery zaślepki i akumulator. Ostatnią propozycją jest najmniejsza – Rechargeable Battery Pack posiada tylko jeden akumulator, przewód i dwie zaślepki.

PDP Gaming - Xbox Series X - 7

PDP Gaming Media Remote

W zestawie PDP pojawi się także nowy pilot, który przyda się do nawigowania podczas oglądania filmów, seriali, słuchania muzyki czy też przeglądania aplikacji. Firma proponuje szybki dostęp do regulacji głośności czy też przyciski odpowiedzialne za pauzę. Urządzenie posiada także przyciski funkcyjne oraz zoptymalizowaną żywotność baterii. Premiera odbędzie się 5 listopada, a cena to 19,99 dolarów.

Producent przypomina również, że wszystkie headsety korporacji już działają z Xboksem Series X|S. PDP zapewniło wsparcie przewodowych oraz bezprzewodowych słuchawek – takich jak między innymi LVL50, LVL40 i LVL30.

PDP Gaming - Xbox Series X - 8

Źródło: https://www.pdp.com/blog/?p=2351

Tagi: pdp pdp gaming xbox xbox series s xbox series x xbox series x|s